MÜZİK YAPIM

Notist Media & Event olarak müziğin evrensel standartlara uygun ve doğru bir şekilde geleceğe aktarılması konusunda üstlendiğimiz misyonu arşivsel nitelikteki tematik yapımlarımızla da desteklemekteyiz. Geleneksel müzik kültürümüzün kaynağından taşıdığımız organik yapımların yanı sıra çağımızda şekillenen elektronik, lounge gibi yeni müzik akımlarından yepyeni bestelerin de içinde olduğu geniş katalogumuzla müzik dinleyicilerine yeni tatlar sunmaktayız.

TV YAPIM

Ağırlıklı olarak müzik içerikli programlar olmak üzere TV kanalları için hazırladığımız çeşitli formatlardaki programlarımızın her türlü prodüksiyon hizmetini üstlenerek “bant teslim”  şeklinde çalışmaktayız.  Ayrıca bu alandaki deneyimlerimizi “danışmanlık” hizmeti olarak başka kurum ve firmalarla da paylaşmaktayız.

ETKİNLİK

2007 yılından bu yana yerel, ulusal ve uluslararası platformlarda çeşitli konser, festival ve müzikal içerikli diğer etkinliklerimiz ile edindiğimiz deneyimi, alanında donanımlı ekibimiz ile her geçen yıl daha ileriye taşımanın yanı sıra etkinlik tasarımı ve yönetimi konusunda güvenilir bir marka olarak çalışmalarımıza son hızla devam etmekteyiz.

EĞİTİM

Notist Müzik Akademi olarak sanatın geleceğe aktarılması konusunda “Öğretme” metodunun önemini özümsemiş akademisyen yönetici ve hocalarımız ile piyano, klarnet, ud, keman, saksafon, trompet, bağlama, San, Solfej, Konservatuara Hazırlık dersleri ile Resim ve Güzel Sanatlar Fakülte ve Liselerine hazırlık dersleri vermekteyiz. Sektörde güvenilirliği ve tecrübesi ile bilinen bir marka olarak her yaştan öğrenciyle sanatın tüm güzelliklerini paylaşmanın yanı sıra sanat alanında kariyer hedefleyen öğrencilere Kariyer Planlama ve Danışmanlık hizmeti de sunmaktayız.