TV YAPIM


TV YAPIM

Ağırlıklı olarak müzik içerikli programlar olmak üzere TV kanalları için hazırladığımız çeşitli formatlardaki programlarımızın her türlü prodüksiyon hizmetini üstlenerek “bant teslim”  şeklinde çalışmaktayız.  Ayrıca bu alandaki deneyimlerimizi “danışmanlık” hizmeti olarak başka kurum ve firmalarla da paylaşmaktayız.

Notist-Album

ALEMUN NÜCUM

Arap dünyasının ünlü showmen Nawaf Al Qattan’ ın sunduğu Alemun nücum. Kültür-sanat ve eğlencenin buluştuğu zengin içerikli bu program, Türkiye'nin uluslararası ve özellikle bölge ülkeleriyle olan ilişkilerine olumlu katkı sağlamak amacıyla seyircisine hitap edecektir. Türkiye ve Arap aleminin ortak dili, ortak ekranı, ortak hissiyatı olmuş TRT Arapça’da, her yaştan seyirciye hitap edecek içeriğe sahiptir.

Daha fazla bilgi için
Notist-Album

MÜZİK YOLCUSU

Serkan Çağrının hazırlayıp sunduğu Müzik Yolcusu Anadolu ve Trakya topraklarında adım adım müziğin izini sürüyor. Zaman zaman Serkan Çağrının da klarnetiyle eşlik ettiği performanslarla müzik kültürümüzün ana damarlarına ulaşıp, geçmişteki ve bugünkü değerlerimizi geleceğe taşıyan arşivlik bir program TRT Müzik ekranlarında sizleri bekliyor.

Daha fazla bilgi için
Notist-Album

GENÇ MÜZİK

Geleceği gençlerin şekillendirdiğini biliyor ve müzik yolculuğumuzu bu sefer geçmişten değil günümüzden başlatıyoruz.

Daha fazla bilgi için
Notist-Album

SESLERİN ÇAĞRISI

Dünyaca ünlü klarnet sanatçısı Serkan Çağrı’nın hazırlayıp sunduğu Seslerin Çağrısı programı geleneksel müzik kültürümüzün derinliklerinden günümüze kadar ulaşan müzik türlerine ev sahipliği yapıyor.

Daha fazla bilgi için