Hakkımızda


2007 yılından itibaren kültür sanat alanında hizmet veren Notist Media & Event bünyesinde eğitim, TV ve müzik prodüksiyonu hizmetlerinin yanı sıra alanında uzman kadrosuyla organizasyon ve danışmanlık hizmetleri de verilmektedir. Kurulduğu günden bu yana her daim sanata ve sanatçıya önem veren Notist Media & Event yaptığı etkinlik, festival, organizasyon, danışmanlık ve eğitim hizmetleriyle bu özelliğini kanıtlamıştır. 

Merkezimizde Serkan Çağrı gözetiminde her yaş grubundan kursiyere bire bir Gitar, Piyano, Klarnet, Ud, Bateri, Şan, Solfej, Konservatuara Hazırlık, Bağlama ve Keman dersleri verilirken bunların yanı sıra yine akademisyen ressam Şaban Tuncer tarafından Resim ve Güzel Sanatlara Hazırlık dersleri de Göktürk şubemiz Notist Art’da verilmektedir.

Notist Media & Event olarak çeşitli şirket, kurum ve kuruluşlara reklam, jingle, belgesel, sinema, dizi, tanıtım filmi müzikleri ile profesyonel müzisyen ve sanatçılara albüm prodüksiyon hizmetlerinin yanı sıra çeşitli televizyon kanallarına TV programları hazırlayarak yapımcılık faaliyetlerine de hız veren, kültür ve sanat alanında yapımını üstlendiği başarılı prodüksiyonlara imza atmaktadır.

Kültür ve sanat alanındaki deneyimlerini daha büyük alanlara taşıyarak sanatseverlerle buluşturmayı hedefleyen şirketimiz uluslararası festivaller ve organizasyonlar düzenleme konusunda da başarılı bir özgeçmişe ve konusunda uzman bir kadroya sahiptir.