MÜZİK YAPIM

Notist Media & Event olarak müziğin evrensel standartlara uygun ve doğru bir şekilde geleceğe aktarılması konusunda üstlendiğimiz misyonu arşivsel nitelikteki tematik yapımlarımızla da desteklemekteyiz. Geleneksel müzik kültürümüzün kaynağından taşıdığımız organik yapımların yanı sıra çağımızda şekillenen elektronik, lounge gibi yeni müzik akımlarından yepyeni bestelerin de içinde olduğu geniş katalogumuzla müzik dinleyicilerine yeni tatlar sunmaktayız.

Notist-Album

SERKAN ÇAĞRI & RUMELİ BAND

Balkan müziğinin içtenliği, yaşanmışlığı, coşku ve hüznü birarada yaşatan, ülkemizin en iyi enstrümanistlerinin, Türk müziği motiflerini işleyerek yorumladığı albüm...

Daha fazla bilgi için
Notist-Album

NOTİST WORLD LOUNGE

Etnik müziği modern sound anlayışı ile kompoze eden tematik yapımlarla müzik sektörüne zamana yenik düşmeyecek nitelikte yapımlar kazandıran Notist Müzik, bu kez dünya müzikseverlerine hitap edecek standartlarda eserlerden oluşan sıradışı bir lounge albüm ile karşınızda..

Daha fazla bilgi için
Notist-Album

NOTİST ELECTRONİC VOL. 1

Notist Electronic Vol. 1 Notist Müzik’den yeni bir yapım daha. Mesut Kahramanoğlu yönetmenliğinde birbirinden değerli dj ve prodüktörleri Notist Electronic albümünde buluşturuyoruz...

Daha fazla bilgi için
Notist-Album

YAŞAR GÜMÜŞ - OYUN HAVASI

Klarnetin baskenti Kesan da yetismis ve enstrumanindaki ustaligiyla bolgesinde un kazanmis Yasar Gumus un, saz arkadaslariyla icra ettigi buram buram Trakya kokan yorumlari ve coskulu performanslari "Oyun havasi" adli 2 albumluk bir calismayla arsivlere sunuluyor.

Daha fazla bilgi için
Notist-Album

YAŞAR SESLER - OYNAMAYA VAR MISIN ?

Agabeyi Selim Sesler gibi unu Kesan cografyasini asmis unlu klarnet sanatcilarindan Yasar sesler in enstrumanindan suzulen coskun nagmeler "Oynamaya Var misin?" ve " Kesan Yollari" adli 2 albumluk bir repertuarla biraraya toplandi. Trakya dugunlerinin vazgecilmezi olan oyun havalari, karsilamalar ve zeybekler 2008 de kaybettigimiz Kesanli Yasar Sesler in nefesinden ruhunuza isleyecek bir dogallikla Notist Muzik arsivinden etnik muzikseverlere sunuluyor.

Daha fazla bilgi için
Notist-Album

GÜLAY POYDA - OYUN HAVASI

Ahirkapililarin ‘Billur Sesli Gülay Bacı’sı’ olarak taninan 30 kişilik Ahırkapı Büyük Roman Orkestrası’nın tek kadın solisti Gülay Poyda nin “Oyun havasi” isimli albumu kulaklarin pasini, ruhlarin tozunu aliyor. Gulay Poyda nin berrak sesi ve etkileyici yorumuyla biribirinden guzel eserleri Notist Muzik arsivlerinize sunuyor.

Daha fazla bilgi için
Notist-Album

TRAK TRAK ROM

Lokal bir etnik müzik kültürü olan Trakya-Roman müzigi son yıllarda kendi coğrafyasını aşarak ülke geneline hatta sınırlar ötesine ses vermiş; konserler, kutlamalar, sinema filmleri ve reklam müzikleri için sıklıkla başvurulan zengin bir kaynak haline gelmiştir. Insan ruhunda yarattığı neşe, dans ve ritm coşkusu bu müzik türünün karekterini oluştururken aynı zamanda hüznün de en dokunaklı melodilerini içinde barındırır.

Daha fazla bilgi için
Notist-Album

AHMET ÖZDEN - OYUN HAVALARI

Geleneksel çalgılarımızın başında gelen ve düğünlerimizin vazgeçilmezlerinden olan Zurna enstrümanının ülkemizdeki en başarılı icracılarından Ahmet Özden, Notist Müzik yapım tarafından yayınlanan Davul-Zurna adlı 4 serilik albümüyle kulakların pasını sılıyor.

Daha fazla bilgi için
Notist-Album

RAMAZAN GÜNTEK - VER COŞKUYU

Turkiyenin klarnetci ihtiyacinin % 90 ini karsilayan Kesan dan cikan ve nam-i diger Pinokya Ramazan olarak da taninan klarnet sanatcisi Ramazan Guntek "Ver Coskuyu" adli 2 serilik album calismasiyla arsivleri senlendiriyor. Eyvah Eyvah 3 filmindeki klarnet icralariyla Kesan sinirlarini da asan sanatcinin bu albumlerdeki klarnet yorumlari da dinlenelisi.

Daha fazla bilgi için
Notist-Album

VELVELE BAND - GEÇMEDİ BİTMEDİ

Müzik hayatlarına başladıkları andan itibaren Balkanlardan Hindistan'a uzanan engin bir müzik denizinde yüzmekte olan Velvele; Anadolu müziği ile funk pop, blues ve rock müziğini kendi soundları ile harmanlıyor.

Daha fazla bilgi için