Bizden Ve Sıradışı Bir Lounge..

-Etnik müziği modern sound anlayışı ile kompoze eden tematik yapımlarla müzik sektörüne zamana yenik düşmeyecek nitelikte yapımlar kazandıran Notist Müzik, bu kez dünya müzikseverlerine hitap edecek standartlarda eserlerden oluşan sıradışı  bir lounge albüm ile karşınızda..- 

Bu yapımın bugüne kadar yapılmış lounge albümlerden farkı; albümün tamamının bu çalışmaya özel olarak yaratılmış özgün bestelerden oluşuyor olması. Bunun yanı sıra geleneksel müzik türlerinden esintiler de taşıyan albüm gelenekselden beslenen evrensel bir müzik anlayışı ortaya çıkmış, yıllarca dinlenebilecek nitelikte müzikalitesi yüksek bir çalışma..

Türk, Rus ve İspanyol Müzisyenler bu albümde buluştu.

Müzik direktörlüğünü ve aranjörlüğünü Mesut Kahramanoğlu’nun yaptığı ve 3 tanesi klarnet virtüözü Serkan Çağrı’ ya ait olmak üzere 8 yeni besteden oluşan albümde ayrıca “Scotsman” adlı şarkıya Rus aranjör Sergey Ilyaskin ve Ispanyol aranjör David Catania’nın  yaptığı remixler de yer alıyor.

“Notist World Lounge”  duygulara direkt temas eden ve kulaklarda hoş tınılar bırakan, sürekli dinlenesi bir başucu albümü.